Dla nauczycieli

Osoby odpowiadające za nauczanie najmłodszych powinny mieć niezbędną wiedzę oraz umiejętności z dziedziny pedagogii i logopedii. Jeśli na co dzień pracujesz z dziećmi i chcesz doskonalić swoje kompetencje, Przestrzeń Terapeuty to miejsce idealne dla Ciebie! Kursy logopedyczne dla nauczycieli przedszkola oraz szkolenia prowadzone w formie internetowych webinarów to wygodna i przynosząca wiele korzyści metoda nauki, dzięki której poznasz szereg nowych zagadnień i sposobów na zaciekawienie dziecka nauką, rozwijanie mowy oraz kreatywną zabawę!

​Szkolenia online dla nauczycieli przedszkola

W ofercie platformy szkoleniowej Przestrzeń Terapeuty z pewnością znajdziesz wiele propozycji, które Cię zainteresują. Jeśli pracujesz z dziećmi – jesteś nauczycielem w szkole, przedszkolu, prowadzisz zajęcia logopedyczne czy terapię mowy, kursy internetowe dla nauczycieli z naszej oferty z pewnością pomogą Ci poszerzyć wiedzę oraz rozwinąć umiejętności i kompetencje. Znajdziesz u nas pojedyncze kursy lub całe pakiety stworzone z myślą o różnych grupach wiekowych, metodyczne wskazówki dotyczące pracy z dziećmi, ciekawe propozycje prowadzenia zajęć, a także liczne formy rozwijających aktywności dla maluchów.

Pakiety logopedyczne dla nauczycieli

Poza kursami dotyczącymi rozwojowych zabaw, gier i organizacji tematycznych wydarzeń dla dzieci, oferujemy również interesujące pakiety logopedyczne dla nauczycieli. Dzięki nim już we wczesnych etapach edukacji będziesz w stanie umiejętnie rozpoznawać nieprawidłowości w rozwoju aparatu artykulacyjnego, niewłaściwą wymowę najmłodszych oraz wdrażać odpowiednie metody ich korekcji. Podczas oferowanych przez nas ciekawych kursów logopedycznych dla nauczycieli stanowiących kompendium wiedzy w danym zakresie dowiesz się, jak ważna jest właściwa profilaktyka logopedyczna już w przedszkolu oraz jakie są sprawdzone sposoby na jej realizację.

Wygodne kursy internetowe

Każde szkolenie dla nauczycieli przedszkola umożliwia Ci naukę we własnym tempie, w dowolnym miejscu i czasie, dlatego po przystąpieniu do danego szkolenia otrzymujesz do niego dostęp aż przez 10 kolejnych dni! Możesz więc umiejętnie pogodzić naukę z pracą, domowymi obowiązkami lub swoim hobby. Udostępnione kursantom materiały pomocnicze uzupełniają i podsumowują wszystkie kursy internetowe dla nauczycieli w sposób treściwy, umożliwiając stworzenie wartościowych notatek oraz wprowadzenie teorii w życie. Nasze szkolenia proponowane są wszystkim, którzy na etapie rozwoju swojej kariery zawodowej chętnie poszerzają wiedzę. Dzięki webinarom prowadzonym przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, wszystkie kursy dla nauczycieli przedszkola z oferty Przestrzeni Terapeuty dostarczają mnóstwa przydatnej wiedzy, zgodnej z obowiązującymi standardami nauczania. Po każdym ze szkoleń otrzymasz certyfikat jego ukończenia, zdobędziesz również wiele cennych wskazówek i pomysłów z zakresu kreatywnej i wartościowej zabawy z dziećmi.

Już dziś postaw na swój rozwój i wybierz jeden z oferowanych przez nas pakietów! Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz pracę z maluchami, czy przygotowujesz się do kolejnego etapu w swojej karierze – zaufaj wiedzy i doświadczeniu trenerów z platformy Przestrzeń Terapeuty!