Warsztat

Kurs jest organizowany w ramach współpracy przez dwie logopedyczne platformy szkoleniowe w sieci: przestrzenterapeuty.pl oraz zaklamerkowani.pl

Kurs jest stworzony z myślą nie tylko o początkujących logopedach, którzy niedawno skończyli studia i obronili tytuł uprawniający do podjęcia pracy w zawodzie, ale też osobach, które już jakiś czas działają i nadal poszukują wskazówek do dalszego rozwoju i efektywnej terapii. Uczestnik Warsztatu otrzymuje mnóstwo praktycznych wskazówek do rozpoczęcia pracy w zawodzie – zarówno w kwestii prowadzenia diagnozy i terapii, ale też samej organizacji swojej działalności w placówce, czy też w prywatnym gabinecie. Całość zawiera ponad 25 szkoleń w formie nagrań oraz bonusy w  formie PDF.

LOGOPEDO! Wartość naszego pakietu opiewa na PONAD 1400zł. Nie zwlekaj! Nie musisz oglądać i pobierać wszystkich materiałów od razu. Masz na to aż 10 miesięcy.

Jesienna

Czym jest Jesienna Akademia Dyslalii?

Jesienna Akademia Dyslalii to inaczej pakiet obszernych webinarów ONLINE i materiałów szkoleniowych w temacie DYSLALII. Uczestnik kursu może korzystać z nich przez 10 miesięcy w dowolnym dla siebie czasie.

Każdy kupujący otrzymuje 8 zaświadczeń uczestnictwa do szkoleń oraz certyfikat ukończenia całego kursu.

Zdobądź wiedzę i pewność siebie w pracy z pacjentami!
Możesz to zrobić z naszym kursem!

What Our Clients Say
3 opinie