Dołącz do Akademii Przedsiębiorczej Terapeutki i spełnij swoje marzenia o posiadaniu prywatnego gabinetu logopedycznego, którego grafik dosłownie pęka w szwach!

Roczne szkolenie biznesowe dla terapeutek dostępne jest w dwóch wersjach.

Dla osób, które:

Kadra prowadząca składa się z:

Na końcu opisu znajdziesz szczegółowe informacje o całej kadrze.

Cele APT:

Większość lekcji jest zakończona zadaniem do wykonania. Wdrażamy zdobyte umiejętności od razu po jej ukończeniu.

W kilku lekcjach są dostępne checklisty, które najlepiej wydrukować przed ich rozpoczęciem.

Kurs można kupić na raty 0% w wersji 3 lub 6. Wypełnienie wniosku nie jest skomplikowane i zajmuje kilka minut. Dokonując płatności wybierz dla siebie najlepszą opcję, by móc cieszyć się dostępem do kursu przez cały rok.

Poznaj Wykładowczynie APT

Karolina Czerwonka

Właścicielka Przestrzeni Terapeuty, logopedka, doradczyni zawodowa, specjalistka ds. mediów społecznościowych, ale przede wszystkim POMYSŁODAWCZYNI I MÓZG całej operacji APT. Stworzyła i opracowała plan APT na podstawie wieloletnich doświadczeń prowadzenia biznesu w branży logopedycznej. Zna temat od podszewki i dzięki temu może zaproponować praktyczne i sprawdzone rozwiązania w prowadzeniu firmy logopedycznej. 

Stworzenie APT było jej marzeniem, ponieważ od dawna temat rozwijania przedsiębiorczej postawy wśród kobiet był jej niezwykle bliski. Stworzyła pierwszą grupę biznesową na fb Gang przedsiębiorczych logopedek już w 2018 roku, w której motywowała i zachęcała kobiety do działania. 

Sukces grupy i niezwykła atmosfera wzajemnego wsparcia, która wytworzyła się w grupie, zmotywowała ją do jeszcze cięższej pracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości wśród kobiet. 

Każdy gabinet, który powstanie dzięki APT będzie traktowała jako osobisty sukces. Prywatnie miłośniczka zdrowego stylu życia i podróżowania, a przy tym niepoprawna optymistka:)

Justyna Wolak

Neurologopeda, pedagog: specjalny, przedszkolny, wczesnoszkolny, terapeuta z zakresu tapingu w logopedii, instruktor masażu Shantala, trener Szkoły dla rodziców i wychowawców, wykładowca akademicki.

Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie, uzależniona od szkoleń, konferencji i webinarów.

Od 18 lat prowadzi Prywatny Gabinet logopedyczno – pedagogiczny. Ma  również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi – prowadziła pracownię teatroterapii na Warsztatach Terapii Zajęciowej. Przez 10 lat zdobywała również warsztat zawodowy pracując w przedszkolu na stanowisku nauczyciela, logopedy i dyrektora.

Specjalizuje się w pracy z dziećmi z różnymi deficytami rozwojowymi od urodzenia do 7r.ż. Ważnym aspektem w jej pracy jest łącznie pracy terapeutycznej i wychowawczej. Równie istotne jest dla niej wspieranie rozwoju swoich pacjentów ale również wspieranie rodziców w rozwoju ich kompetencji wychowawczych.

Praca z dziećmi to zdecydowanie jej pasja.
Prywatnie żona i mama cudownej dwójki nastolatków.

Monika Krupa

Posiada 18 letnie doświadczenie w księgowości i podatkach. Ukończyła szereg kursów zawodowych.

Pracowała jako Menadżer zespołu księgowego, biegły księgowy przy Sądzie okręgowym w Siedlcach a także prowadziła własne biuro rachunkowe.

Obecnie pracuje na stanowisku głównej księgowej.
Miłośniczka książek, kuchni włoskiej i muzyki gitarowej.